Illaria – Агапіму (Кліп)
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Illaria – Агапіму (Кліп)

Як і обіцяла своїм прихильникам українська співачка Illaria, її новий сингл «Агапіму» (з грецької – мій коханий) нещодавно отримав своє візуальне втілення. Реліз нового відео виконавиці початково було заплановано ще на минулорічну осінь, але тоді сама Ілларія вирішила дещо доробити аранжування композиції та підсилити її оркестровим звучанням, на що знадобився додатковий час.

Презентація нового відео відбулася у серпні 2015 року не випадково, адже її було спеціально приурочено до першої річниці заручин співачки та її чоловіка Сергія Середи. Саме подружжя і є авторами цього кліпу – Ілларія вперше виступила у ролі режисера свого музичного відео, а Сергій зайняв місце за операторською камерою. Додамо, що пісня і кліп «Агапіму» за своєю суттю є автобіографічними, оскільки на їхнє написання виконавицю надихнула власна романтична історія знайомства з майбутнім чоловіком, що відбулася в Греції.

Зйомки нового кліпу «Агапіму» також проходили у Греції, на мальовничому острові Кріт. Саме там, на одній з локацій, Сергій зробив пропозицію руки і серця, подарувавши дівчині каблучку. До речі, саму каблучку ви також можете побачити у кліпі на правій руці Ілларії.

Не обійшлося під час зйомок і без казусів – після третього знімального дня кофр із камерою впав прямісінько у відкрите море, але на щастя дорогоцінний відеоматеріал вдалося врятувати. А трохи пізніше, вже у Києві, під час зйомок сцени за роялем, на знімальному майданчику раптово зникло світло і всім довелося імпровізувати з ліхтарями на батарейках.

Теґи: Українська музика, Illaria, Ілларія, Агапіму

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *