Illaria - 13 місяців
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Illaria – 13 місяців (Альбом)

Другий студійний альбом співачки Ілларії під назвою «13 місяців» став справжнім музично-фольклорним місяцеліком українських етнічних традицій і стародавньої культури у її сучасному відображенні. Свою назву нова платівка виконавиці отримала зовсім не випадково, адже за словами Ілларії, календарний рік наших пращурів розпочинався не взимку, а навесні, із розквітом і оновленням сили природи, і тривав не дванадцять, а саме тринадцять місяців. Стародавній обрядовий фольклор, українські колядки, щедрівки, веснянки і гаївки в інтерпретації талановитої співачки і склали разом матеріал для свіжого лонг-плею. Всі тринадцять композицій нового альбому розміщенні на диску у хронологічному порядку у залежності від пори року їх традиційного виконання.

За словами Ілларії, головним завданням нового диску є змусити слухача забути свої уявлення про українську фольклорну музику в розрізі так званої «шароварщини», спробувавши відчути її таємничість, містику і невичерпну життєву силу, які є початковими складовими української народної етніки. Illaria прагнула відобразити у своїй творчості всю красу і мелодику стародавніх пісень, поєднавши їх із сучасним звучанням, надати тим самим цим унікальним творам нове життя у широкому слухацькому колі сьогодення. «Я намагалася показати, що традиційний український фольклор може звучати несподівано сучасно і різноманітно, а також бути зрозумілим і близьким не тільки для українців», – зазначила виконавиця.

Ілларія (у житті Катерина Прищепа) у своєму новому альбомі «13 місяців» звернулася до електронних елементів звучання, притаманним сучасним музично-стилістичним напрямкам, які навряд колись пробували сумістити із українськими етнічно-фольковими мотивами. Та не забула вона і про живі інструменти, які влучно вписалися в загальну картину релізу, утворивши досить незвичне і цікаве поєднання. Після видання своєї нової платівки співачка вирушила в турне містами України із виступами на її підтримку. Підтримати українську виконавицю, придбавши ліцензійний компакт-диск, можна за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *