ILCHY – Тисяча небесних причин
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ILCHY – Тисяча небесних причин (Кліп)

Поп-виконавиця на псевдо ILCHY, яка у 2019 році перемогла у конкурсі «Хіт-Конвеєр» з композицією «Тисяча небесних причин», презентувала свою винагороду – кліп до вищезгаданої пісні.

Прем’єра музичного відео відбулася на телеканалі М1 у рамках оглядового шоу «ДК прем’єр». «Буду з великим хвилюванням дивитися, бо для мене це теж прем’єра. Адже я ще не бачила жодного знятого кадру! Чудо-новина, чудо-життя», – написала у Facebook ILCHY, вона ж Вікторія Ільчишена.

Цікаво, що під час зйомок кліпу «Тисяча небесних причин» не обійшлося без непорозумінь. Зокрема Вікторія не знайшла спільної мови із режисеркою відео Оленою Вінярською. «У нас не відбувся «контакт». Я намагалася його знайти, правда. Але стукати в закриті двері не завжди результативно. Я за експерименти, готова слухати і чути. Обожнюю приємних, вихованих, цілеспрямованих людей… Знайшла спільну мову з усією командою, окрім Олени. У спільній роботі можна піти на будь-яку авантюру, але при цьому домовляючись один з одним. Але якщо людина дозволяє собі відрізати без питань 10 см мого волосся на зйомці, не ставити мене в курс сценарію і сюжету, дозволяє собі жорстко критикувати мою зовнішність – це велика не повага. Втім, мої відносини з режисером ніяк не вплинули на результат. Я дуже тепло ставлюся до команди каналів М1 та М2. Вони докладали усіх зусиль, щоб кліп на пісню «Тисяча небесних причин» побачив світ», – розповіла у своєму нещодавньому інтерв’ю ILCHY.

За задумом знімальної команди, співачка постає у кліпі в образі фентезійної русалки-білявки, яка мешкає у старовинному замку, сповненому неонового світла та надзвичайних декорацій.

ILCHY – Тисяча небесних причин
ILCHY y Facebook
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *