IKSTINA – Поряд
Матеріали, Популярна музика, Релізи

IKSTINA – Поряд (Сингл)

До вашої уваги дебютний сингл «Поряд» молодої поп-співачки IKSTINA, що з’явився у мережі вчора ввечері, 7 грудня 2017 року. Цікаво, що саму композицію дівчина написала ще близько п’яти років тому – в оригінальному варіанті пісня мала англомовну лірику, але отримавши переклад рідною мовою, даний трек значно додав у чуттєвості, чому також неабияк посприяло оновлене аранжування у pop-стилістиці з елементами future house. Саунд-продюсінг: Роман Непомящий.

«Сингл «Поряд» – історія про захоплення, зацікавленість, а також все те, що можна відчути з першого погляду. Він про тих чоловіків, від яких «холод по спині», в хорошому сенсі цього вислову, звичайно. Ця пісня обов’язково увійде до мого першого повноформатного альбому, який я, до слова, повністю присвячую різним дівочим почуттям. Всі його пісні є авторськими, а, отже, тексти наповнені сенсом. Взагалі я вважаю свої композиції частинками одного пазлу, які у підсумку складуться в одне ціле – альбом, презентація якого запланована на осінь 2018 року», – розповіла читачам «Нотаток» IKSTINA, вона ж Крістіна Літошенко.

Зауважимо, що наступну частину згаданої музичної головоломки слухачі отримають вже на самісінькому початку 2018 року, адже другий за ліком сингл співачки побачить світ вже у січні. Слідкуйте за подальшими новинами та анонсами у соціальних мережах!

Українська музика: IKSTINA – Поряд

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *