IKSTINA – Може варто
Матеріали, Популярна музика, Релізи

IKSTINA – Може варто (Сингл)

Молода співачка Крістіна Літошенко на псевдо IKSTINA презентує нову пісню «Може варто», що стала першим релізом дівчини у 2018 році та другим синглом у її дискографії загалом. Нагадаємо, що виконавиця дебютувала в українському медіа-просторі наприкінці минулого 2017 року зі своєю авторською композицією «Поряд», про яку ви можете дізнатися більше за наступним посиланням.

Нова пісня проекту IKSTINA з’явилася у мережі вчора, 14 лютого 2018 року і, звісно ж, була приурочена до свята закоханих. «14 лютого – символічна дата, символічний стан. Ловіть і від мене валентинку! «Може варто» – це історія про те, як буває важко зробити вибір. На відміну від мого першого синглу «Поряд», ця пісня є більш ліричною і розповідає про кохання, яке зіткане з різних «піти не можна пробачити» і спокус, які не дають зробити вибір, де саме в цьому словосполученні треба поставити кому. Аранжування виконане в стилі pop з елементами future house, R`n`B та synth pop», – коментує дівчина.

Автором тексту і музики новинки є сама Крістіна, а саунд-продюсером релізу, як і раніше, виступив Роман Непомящий. Фото з обкладинки: Юлія Гавенко.

Композиція «Може варто» увійде до переліку треків дебютної платівки співачки, яку IKSTINA присвячує різним дівочим почуттям, та яку обіцяє наповнити дуже різними за настроєм та характером піснями.

Українська музика: IKSTINA – Може варто

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *