Колиханка
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

iiiii eyes x Marija Cheba x Mishanov – Колиханка (Пісня)

Третя за ліком спільна композиція Марії Чеби (Marija Cheba) та Євгена Чистякова (iiiii eyes) під назвою «Колиханка» вже доступна для прослуховування та вашої оцінки! У створенні нової пісні музикантам також допомагав давній товариш Євгена Михайло Мішанов, який додав треку незвичайну ритм-секцію, створену за допомогою акустичної гітари, але про все по черзі.

За словами Євгена, при роботі над новою композицією, він перш за все прагнув створити трек, котрий кожним своїм наступним кроком, кожною подальшою секундою міг дійсно здивувати слухача. Такий, продовження якого вгадати дуже не просто. Так от, в один зі звичайних робочих днів, до нього на студію завітав старий друг Міша Мішанов, який приїхав до Києва складати іспити для вступу в музичний інститут ім. Глієра по напрямку ударних інструментів. Не маючи під рукою барабанної установки, він взяв у руки звичайну гітару і, демонструючи свою майстерність, почав настукувати ритм. Такий незвичний підхід до формування ритм-секції пісні неабияк пасував до запланованої Євгеном композиції, що мала початкову робочу назву «Качка», а згодом трансформувалася у фінальний варіант «Колиханка». У результаті музиканти отримали сформований «настукуванням» по кришці гітари цікавий ритм-малюнок із додаванням притаманного звуку колихання струн.

«По закінченні «скелету» трека прийшла черга і для вільного польоту фантазії і думок Марії Чеби, яка як завжди написала слова до пісні і, звичайно ж, виконала вокальну партію. Вже тільки після запису вокалу ми вирішили додати ще більше українських етно-мотивів до цієї роботи. Так з`явились гуцульскі мотиви, остаточно закріпивши настрій «Колиханки», – розповів «Нотаткам» Євген.

Наразі Marija Cheba та Євген Чистяков продовжують свою спільну творчу діяльність, працюючи над черговими треками, які вони викладають у вільний доступ в Інтернет, оминаючи різні технічні моменти роботи із лейблами, менеджменту, промоушену, графіків та інші притаманні аспекти. Як зазначають виконавці, головна мета їхнього творчого тандему – показати українському меломану різномаїття сміливої та якісної україномовної електронної музики, позбувшись всіх штампів, канонів побудови пісень, ламаючи рамки і виходячи за їхні межі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *