IDXO – YaBida
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

IDXO – YaBida (Кліп)

Електро-поп виконавець IDXO (Даниїл Міліковський) випускає кліп на пісню YaBida! Запальний трек входить до дебютного альбому IDXO разом зі ще шістьма композиціями. Однак YaBida особлива, адже написана українською мовою.

Зауважимо, що всі ті, хто уважно слідкує за новими іменами української музики, можуть згадати Даниїла за проектом CODANE, який наразі закрито. Станом на сьогоднішній день, його автор повністю сфокусувався на сольній формації IDXO.

Героями відеокліпу стали сам Даниїл та його подруга, які проводять три хвилини в танцях, інтигах і відриві. Сама пісня якраз про таке несерйозне ставлення до правди, про плітки і перешіптування в тіні, які псують життя людей і показують світ під викривленим кутом. Тому у відео з’являються нависаючі тіні інтригантів, які своїми плітками накликають біду. Відтак, обоє героїв кліпу розуміють: кожен з них був, є чи буде ябідою у певний момент свого життя.

У планах IDXO випустити ще одне відео на підтримку альбому і кілька нових пісень у якості окремих треків. Слідкуйте на всіх музичних платформах!

IDXO – YaBida
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *