IDXO – Монохром
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи

IDXO – Монохром (EP + кліп)

Даниїл Міліковський, він же IDXO, сьогодні оприлюднив свій новий україномовний міні-альбом «Монохром», який вмістив у себе чотири треки. «Я насправді вклав в нього свою душу, виплеснув свої переживання і зробив все так якісно, як міг», – анонсував музикант.

«Цей альбом IDXO — як півгодини після рейв-паті. На тобі ще блискітки, у волоссі дим, у ногах ритми, в зіницях — кайф. Ти пропустив це все через себе, і залишилось тільки найважливіше — смак класної ночі. Чотири треки дають кожен своє, адже і на вечірку кожен приходить за різним. Але — під одну музику, під одними стробоскопами, в одному повітрі, важкому і наелектризованому.

Для мене «Монохром» — про глибину і темряву, електро, політ, відрив. Ця музика не чорно-біла, а якраз навпаки: вона про те, що світ трохи складніший. Одним словом, ця музика не для рейву, а просто туди відносить. А ти вже обираєш сам, навіщо прийшов. Тож вимикай світло в квартирі. Вмикай перший трек. Танцюй, слухай, вимикай, вмикай знову, перемотуй, підспівуй — роби що хочеш. Але не забудь — в темряві і навушниках», – поділився з читачами «Нотаток» IDXO.

IDXO – Монохром
Придбати

Окрім самого міні-альбому, автор також презентував однойменний кліп, який тематично підтримує настрій платівки. «Кліп дещо похмурий, але на легкому вайбі. Кожен жест і синхрон каже тобі: навіщо шукати те, ким ти є, якщо ти уже є кимось. Геть ярлики. Просто будь — у всій своїй палітрі», – додає Даниїл.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Igor Nedashkivskyi says:

    Качова сучасна та якісна робота, нам треба більше таких молодих артистів для широкої аудиторії.

  2. Роман says:

    Більше українською!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *