Idealism Addict – Колискова
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Idealism Addict – Колискова (Кліп)

Сьогодні відбулась прем’єра дебютного відео під назвою «Колискова» від гурту Idealism Addict, проекту продюсера та засновника творчої спільноти «Новые интеллигенты» Олексія Гладушевського.

Фронтвумен колективу та автор музики і слів Лєна Ребрик розповідає про написання свого твору: «Колискова – одна з найскладніших для мене пісень. За змістом, виконанням, осмисленням. Я не можу розповідати про що вона, проте це спосіб розказати світові непривабливу правду про дружбу, смерть, та мінливість життя. Покоління змінюються, історія плине. Я дуже люблю фразу з фільму Нолана «Інтерстеллар» про те, що немає біологічного пояснення тому, чому ми любимо людей, які померли. Це черговий і один із найміцніших проявів ідеалізму. Знати і вірити, коли доказів не існує».

Кліп на пісню «Колискова» – це загадковий відеоряд, який ідеально збігається з гіпнотично плавною і заспокійливою музикою. Не відриваючи погляду, можна стежити за кожним кадром відео, адже своєю нетиповістю воно чіпляє з перших секунд перегляду. Ця робота Idealism Addict завдяки незвичній формі композиції розвиває уяву і змушує сприймати музику не тільки вухами.

«Ідея відео «Колискова» – це результат наших із Лєною спільних креативних пошуків, – розповідає режисер кліпу Юлія Дегліна. – Композиція дуже глибока, потужна, торкається внутрішніх переживань. Ми відчували, що відео має бути емоцією в чистому вигляді без чіткої сюжетної лінії. По суті, усі образи кліпу – це стани душі, яка коливається між світом спогадів та світом надій. Головний герой – це душа, що переповнена почуттями, яка шукає шлях від випробувань до щастя».

Вже незабаром колектив представить світу свою першу платівку Hard Times, реліз якої заплановий на квітень цього року.

Українська музика: Idealism Addict – Колискова

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *