Idealism Addict – Hard Times
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Idealism Addict – Hard Times (EP)

Сьогодні відбулась презентація дебютної міні-платівки етно-поп гурту Idealism Addict, продюсера та засновника спільноти «Новые интеллигенты» Олексія Гладушевського, під назвою Hard Times.

До альбому увійшло 6 треків: чотири – українською, два – англійською та один – російською мовами. На початку цього року гурт вже встиг презентувати два сингла з платівки – Big Fish та «Колискова» (із кліпом до останнього).

«Hard Times — це правда. Але не вся. Тому що ніхто і ніколи не зізнається про найтяжче. Побачене. Відчуте. Але його можна прочитати між рядками. Тому у слухача багато роботи. Я не пишу прямим текстом ніколи. Ані про смерть, ані про кохання. Для мене є недопустимим писати дослівно про певні переживання. Їх треба заховати, завуалювати, наче ти розповів про них, але насправді – ні. Це для мене наче тайне послання. Так ти спілкуєшся зі слухачем. Так він, розуміючи, що до чого, спілкується з тобою», – розказує фронтвумен колективу Лєна Ребрик.

EP Hard Times створено разом з талановитою акторкою, скрипалькою та віолончелісткою Анною Глухенькою. Її вокал також є у декількох піснях, а неймовірні струнні стали невід’ємною частиною альбому.

Однією з особливостей платівки стала перша пісня у трек-листі під назвою «Cтомлена». Лєна Ребрик розповідає: «У пісні «Стомлена» в якості інтро виступила норвезька народна пісня у виконанні Анни Глухенької. Я одного разу просто почула, як Аня її грає і закохалася в неї. Я знала, що вона неодмінно має відкривати «Cтомлену», адже за настроєм була для мене ідеальним відображенням композиції».

Найближчим часом артисти анонсують дату свого першого відкритого концерту у Києві.

Українська музика: Idealism Addict – Hard Times

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *