Iamyou - Частина Друга
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Iamyou – Частина Друга

Київський гурт Iamyou, балансуючий на межі стилів і незвичних музичних напрямків, презентував слухачам свій другий міні-альбом із символічною назвою “Частина друга“. Суміш елементів тріп-хопу, інді-попу і якісної електроніки дозволили колективу віднайти цікаве особисте звучання, сповнене меланхолією і різноманітними емоційними відтінками. Інколи задумливі, інколи сумні, інколи навіть провокативні – все це Iamyou. Зовсім небагато часу минуло з виходу першого міньйону “Forest”, а молодий гурт вже встиг розробити і представити його наступника, ба більше – вже оголошено про вихід третього ЕР. Iamyou відійши від англомовної лірики першого альбому, заспівавши українською і навіть використавши в одному з бонус-треків нової платівки вірш відомого українського поета Василя Стуса. До речі, про бонус-треки: їх у “Частині другій” аж три, що на ряду з шістьма форматними композиціями дозволяють насолоджуватись якісним саундом альтернативної формації майже цілих сорок хвилин.
Iamyou планують використати у своєму наступному міні-альбомі живі ударні інструменти, тому наразі вони активно займаються пошуком нового учасника гурту. Завантажити “Частину другу” можна абсолютно безкоштовно за посиланням.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/10242378″ params=”color=423f3e&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Актуальне посилання на їхній Soundcloud:
    https://soundcloud.com/iamyouofficial/albums

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *