iamyou - Архітектор
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

iamyou – Архітектор (Кліп)

18 липня 2016 року кияни з гурту iamyou виклали на своєму YouTube-каналі новий відеокліп на пісню «Архітектор», відзнятий, так само як і його попередник «Німий птах», молодим казахстанським режисером Яном Логіновим. Про попередній ролик ми вже згадували свого часу на сторінках «Нотаток», а наразі для вашого ознайомлення пропонуємо нові результати цієї спільної міжнародної роботи концептуальних експериментаторів – свіжий атмосферний твір вітчизняного музичного проекту та не менш атмосферний відеоряд до нього.

Якщо саме сьогодні ваш настрій видається достатньо медитативним із ухилом у бік філософських роздумів, ласкаво просимо до перегляду відео – із таким настроєм ви легко створите у думках свою особисту сюжетну лінію, розкриєте для себе усі задуми «Архітектора» та й, зрештою, цілком можливо, певні деталі світобудови. Для таких абстрактних міркувань, кращого саунд-треку зі списку останніх новинок, певно що не знайти.

«Кліп є прямим продовженням відео «Німій птах», а головною темою цього разу став новонароджений коннекціонізм», – зазначив режисер.

Додамо, що сама композиція «Архітектор» увійшла до нещодавно презентованого міні-альбому «Змістовно різні». Або, як вірніше буде сказати, майже презентованого. Справа у тому, що свій новий EP-реліз учасники iamyou не викладали абсолютно нікуди, ба більше, просили нікого цього не робити, а якщо ж у когось виникне бажання прослухати міньйон, він має попросити про це музикантів. Тож якщо вас не дуже лякають такі аспекти промоції релізу, лишаємо лінк з інструкцією по отриманню міні-альбому, а коли (якщо) міньйон буде доступним для прослуховування всім охочим, ми вже познайомимо вас із ним предметніше.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *