i.m. – VIMANA
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

i.m. – VIMANA (Кліп)

Термін Вімана має кілька різних значень, але майже всі вони ведуть до давньоіндійського епосу. Зокрема у міфології так називали небесну колісницю-палац, що доставляла на землю посланців богів, а в індійській архітектурі це слово означає святилище – храм, або його головну частину. І саме таку назву носить новинка від молодого інді-поп проекту i.m. (I am, «я існую» з англійської, – прим.), який наразі складається з двох постійних учасників – вокалістки Ірини Майорової та авторки музики і текстів Ксенії Шевченко.

Кілька днів тому дівчата презентували свій новий відеокліп до пісні «Вімана», відзнятий у мальовничій Грузії. «Відео VIMANA влучно демонструє те, як наша душа, перебуваючи у вічному пошуку самої себе, знаходить страхи і підозри, хибно приймаючи багатьох оточуючих за ворогів. Якщо ми не бачимо обличчя (обкладинку), то багато чого не розуміємо і налякано поїдаємо себе сумнівами. Коли наша душа втрачає здатність відчувати, ми більше не віримо в допомогу і любов. Всіх без винятку, включаючи себе, занурюємо в темряву. Тому нам так важко помітити тих, хто хоче допомогти і вивести до світла», – коментують новинку учасники i.m.

Над кліпом працювали: Kseniia Yashchishina (режисер), Max Malinovskiy (DOP), Viktoria Ilyha (візажист), а також Danyil Milikovskyi (пост-обробка).

Додамо, що таку саме назву, VIMANA, отримає і дебютний ЕР столичного проекту, який побачить світ у 2018 році.

Українська музика: i.m. – VIMANA

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Марго says:

    Чудова пicня та цiкавий клiп! Дякую за нову украiнську музику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *