I Have I Need – War and love
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

I Have I Need – War and love (Альбом)

За два роки після прем’єри дебютного альбому It’s time, світ побачила друга «дія» музично-драматичної п’єси музикантів проекту I Have I Need, що отримала символічну назву War and love. Свіжа платівка, на відміну від своєї попередниці, вмістила у себе не тільки англомовний матеріал, але і два треки рідною мовою: «Намалюю» та «Карпатський блюз», що вдало доповнили тематичне полотно акустично-блюзового напрямку.

Цікаво, що з самого початку чернівчани з гурту I Have I Need уявляли свій другий лонг-плей дещо інакше. «На початку підготовки матеріалу ми активно співпрацювали з різними класними музикантами, постійно щось вигадували та намагалися подати свою музику максимально цікавим способом. Але з певних причин ми так і не змогли втілити всі ці «геніальні» ідеї, нас не влаштовував їхній результат. І тут ми подумали – а чому б, власне, не перестати ускладнювати самим собі життя і не зробити все як у старі-добрі часи – записати все одним єдиним сетом, чесно, без якихось правок і зайвих спроб, так як воно йде з душі. З усіма тими емоціями, які присутні насправді… Так і зробили. Тому запис представленого в альбомі матеріалу відбувався у нас на студії, де зазвичай проходять репетиції, з використанням переносного звукозаписуючого обладнання», – кажуть музиканти.

«Весь музичний матеріал я написав перебуваючи у лавах української армії, звідси і його загальна концепція. Суть альбому закладено у його назві – «Війна та любов». Адже навіть у найгіршій ситуації, якою, безперечно, є війна, можна знайти щось світле. Те, що буде тримати тебе на плаву та буде змушувати в черговий раз підвестися, те, заради чого необхідно жити – любов», – розповів «Нотаткам» вокаліст I Have I Need Вася Сафрюк.

Варто також додати, що спеціально для живих виступів команди, українською та англійською мовами було написано спеціальну міжпісневу історію, яка краще розкриває задум релізу та плавно веде від однієї композиції до іншої. Тож слідкуйте за анонсами та не пропустіть виступ I Have I Need у вашому місті!

Українська музика: I Have I Need – War and love

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *