Хамерман Знищує Віруси – Україна - це ми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Хамерман Знищує Віруси – Україна – це ми (Сингл)

Якщо вас вже добряче так дістали постійні агітки за того чи іншого кандидата у президенти України, нова (або ж, вірніше, оновлена) пісня від культового андеграунд-гурту «Хамерман Знищує Віруси» під назвою «Україна – це ми» точно для вас.

Раніше ця композиція також була відомою як «пісня про те, що самогубців не ховають». «Всі обличчя знайомі… Скільки років пройшло, а нічого не змінилося, включаючи слова в пісні «Україна – це ми». Напередодні тотального п*здеца, «Хамерман Знищує Віруси» записали нову версію старого треку. «Україна – це ми. 2019» – ще жорсткіше і ще безнадійніше», – йдеться в анотації до синглу.

«Нова версія пісні, якій як раз виповнилося 20 років. Але головне – роздивіться в деталях геніальну обкладинку by Dmitry Rastvortsev!» – пише у FB Альберт Цукренко.

Зауважимо, що починаючи з опівночі тридцятого березня, в Україні стартував так званий «день тиші» напередодні виборів президента. Згідно із законодавством, сьогодні кандидатам у президенти заборонено проводити будь-яких агітаційні заходи, а ще розміщувати борди, поширювати аудіо або відеорекламу, листівки, тощо. Що ж, сподіваємося, що новинку від ХЗВ не візьме на агітаційне озброєння жодна з політичних сил :)

Свіжий трек наразі можна послухати та вільно завантажити зі сторінки гурту на BandCamp, а вже за тиждень-другий відбудеться його реліз і на всіх інших стрімінгових сервісах.

Хамерман Знищує Віруси – Україна – це ми
Завантажити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *