Хамерман Знищує Віруси – Ізотоп
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Хамерман Знищує Віруси – Ізотоп (Кліп)

Увага, перегляд вразливим особистостям категорично заборонено! З тенет найпотаємнішого українського андеграунду до вас прямує новий кліп гурту «Хамерман Знищує Віруси» на пісню «Ізотоп»! Глядач, який набереться мужності для перегляду даної роботи, окрім незабутніх вражень дістане ще й розуміння того, як саме виглядають люди, що випадково вирішили побігати майже голяка по кладовищу у костюмах могильних плит. Напевно той факт, що знімальний процес проходив на Берковецькому кладовищі у Києві, не здивує вже нікого. Режисером усього цього пекельного трешу виступив Костянтин Михайлов (Mykhailoff Production).

За словами самих учасників «ХЗВ», хоча пісня «Ізотоп» і має дуже довгу історію, проте з лином часом вона мало того, що не втратила актуальності, але і значно збільшила її. Загалом влучнішого аналізу сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації в Україні, здається, годі шукати: «Крокує рік новий країной, мороз проник у всі місця, палають очі патріотів, хоч льодом вкрилися серця».

Не дивлячись на свій поважний музичний вік, композиція «Ізотоп» увійде до майбутнього, 5-го за ліком студійного диску «ХЗВ» під назвою «Лой», який побачить світ восени 2017 року. Лонг-плей буде сформовано з відомого музичного матеріалу команди, який раніше не було записано студійно. До речі, назва «Лой» означає топлене сало (жир), що зайвий раз підкреслює неабияку козирніть майбутнього релізу.

Хамерман Знищує Віруси – Ізотоп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *