The Hypnotunez – Shout. Dark & Mysterious
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Hypnotunez – Shout. Dark & Mysterious (Альбом)

Оркестр шаленого свінгу The Hypnotunez запрошує всіх охочих перейти на темну сторону джазу та зануритись у танцювальні мотиви шаут-свінгу, джаз-панку та свінг-кору! Всі ці, скажімо прямо, не дуже поширені наразі напрямки сучасної української музики, вінницькі музиканти підготували для вас у своєму дебютному студійному лонг плеї під назвою «Shout. Dark & Mysterious», який покликаний продемонструвати вітчизняним меломанам дещо нове та цікаве, а також, звісно, порадувати завзятих прихильників цих стилістичних напрямків.

Свіжа повноформатна платівка The Hypnotunez вмістила у себе десять авторських композицій та один кавер на трек легендарних британських електронників The Prodigy. Переважна більшість представленого на платівці «Shout. Dark & Mysterious» музичного матеріалу виконана англійською мовою, але, як ви напевно вже здогадались, побачивши цей реліз на нашому сайті, знайшлося на ньому місце і для україномовного треку. Мова йде про пісню «Вуду-свінг», яка раніше видавалася у якості окремого інтернет-синглу та за певний час встигла стати чи не головною візитівкою команди. Зазначимо, що вперше слухачі почули її близько року тому, коли учасники молодого гурту презентували загалу двотрековий однойменний із назвою пісні сингл, до якого також увійшла композиція All Mine.

Повертаючись до самого альбому «Shout. Dark & Mysterious», варто відмітити, що його музиканти The Hypnotunez писали у Києві, на місцевій звукозаписуючій студії Art & Co Studio під керівництвом Андрія Капітанця. Зведення та мастеринг накопиченого матеріалу відбувалися вже на іншій столичній студії SoundPlant, та стали результатом роботи Павла Сафонова. Додамо, що авторство арту на обкладинці диску належить Юрію Пушкарю.

Записавши та оприлюднивши у мережі свою студійну платівку, формація не гаючи часу відправилася в тур на її концертну підтримку. Зокрема, саме сьогодні, 30 квітня 2016 року, The Hypnotunez зустрічає місто Біла Церква, а вже завтра гурт візьме участь у великому фесті «Ukrabilly вибух №12», що відбудеться у столичному клубі Atlas. Шукайте під час виступів фізичні компакт-диски з новим альбомом та інший фірмовий мерч, або ж докладіть руку до розвитку гурту, придбавши ліцензійний контент на сайті Bandcamp.

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *