ГВРК – ЗОЖ
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ГВРК – ЗОЖ (Сингл)

Співак та ведучий Тарас Гаврик випустив на волю своє внутрішнє «я», яке заспівало про ЗОЖ із приміткою «18+». Аранжування – ВІА VovKING.

«Інколи просто необхідно виматюкатись! Але, що робити якщо твоя інтелігентна та високоінтелектуальна сутність тобі цього не дозволяє? Правильно! Послати її на х*й! Перший антистресовий проект у жанрі нової української танцювальної трепової пісні #ГВРК скаже вголос те, що Ви сказати сците!» – йдеться в анотації до треку «ЗОЖ» (Заливаюсь об’їдаюсь жирію).

«Реп пишу ще з 2006 року. Маю 3 альбоми під псевдонімами Guff Rick і ГАВРИК. І попрацювавши останніх 7 років на ниві, так званого, українського шовбізу, вирішив видихнути і сказати всьо шо я думаю! Без рамок. Як воно є. Наступна пісня PZDT Мала б вийти за тижні 2-3. І через 4-6 ще одна. Чекаю і затягую я в інших проектах, а тут хочеться розривати клуби! :) Цього року планую випустити альбом з глибокою назвою «АЛБМ з МТКМ» І зробити перший тур ГВРК по ближніх колгоспах», – розповів «Нотаткам» виконавець.

Отже, як і обіцяв Тарас у соціальних мережах, разом із проектом ГВРК він починає абсолютно нове життя. Про його складову під назвою ЗОЖ вже, наче, все зрозуміло, а зовсім скоро дізнаємося більше і про таємничу та, напевно що, дуже глибоку ідею треку PZDT.

ГВРК – ЗОЖ
ГВРК y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *