Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне (Сингл)

Творча відпустка відомого чернівецького гурту «Гуцул Каліпсо» офіційно завершена – музиканти презентували у мережі свій перший сингл «Най Бог Бороне» з майбутнього студійного альбому, що стане другим номерним лонг-плеєм у дискографії буковинців. Цікаво, що часовий проміжок між першою і другою платівками команди складатиме цілих десять років, тож на новий матеріал від колективу слухачі ой-як зачекалися.

«Зазвичай цією піснею ми завершуємо свої концертні виступи. Натомість саме з неї ми вирішили почати презентації синглів з майбутнього альбому. Адже, кожне завершення – це початок чогось нового, а кожне починання – це погляд у невідоме, бо ніколи не знаєш, яким буде кінцевий результат і куди приведе цей новий шлях. Най Бог бороне, – кажемо ми всім, хто стоїть на початку нових звершень, Най Бог охороняє, Най чекає всіх успіх», – кажуть усім, хто так довго чекав новин від «Гуцул Каліпсо», музиканти.

Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне

Варто додати, що разом із новою композицією, учасники гурту поширюють у мережі також супровідний відеоряд. Як зазначають учасники «Гуцул Каліпсо», через те, що необхідним для кліпу мистецтвом запального танцю вони поки що, нажаль, досконало не оволоділи, а за використання кадрів популярного танцювального шоу його творці могли вимагати відкати, було вирішено запозичити потрібний відеоматеріал з відкритих інтернет-джерел. Що з цього вийшло, дивіться нижче.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *