Hurtom - Жевріє світанок
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Hurtom – Жевріє світанок (EP)

Hurtom, український гурт музикантів з Донбасу, який сформувався в Києві, радий поділитись своїм четвертим мініальбомом «Жевріє Світанок». Платівка складається з чотирьох пісень: «Вікна», «Сарана», «Місто». Це перший альбом гурту за останні три роки.

Hurtom - Жевріє світанок

«Протягом останніх двох років я думав, що ми з хлопцями більше ніколи не зробимо нічого разом і, чесно кажучи, змирився з цим.

Потім низка подій і постійна підтримка наших слухачів допомогли мені зрозуміти, що я просто не можу не робити музику далі.

Ми вирішили почати з малого. Мені завжди було прикро, що наші найпопулярніші пісні «Гармати» і «Місто» так і не знайшли своє місце в наших альбомах. Тепер вони там, де мають бути. З «Сараною», яка нарешті зазвучала так само як і колись в моїй голові й «Вікнами», які я люблю всім серцем.

Тепер у нас є плани як мінімум на три альбоми вперед і я сподіваюсь ми будемо робити це доти, доки це робитиме щасливою хоч одну людину. В нашому випадку це вже чотири. Дякую Кирило, Антоне та Денисе, я вас люблю!» — написав Юра Самовілов на своїй сторінці.

Альбом «Жевріє Світанок» доступний для стрімінгу і придбання на всіх провідних музичних платформах.

Hurtom – Жевріє світанок
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *