Hurtom – Ной
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Hurtom – Ной (Сингл)

Hurtom випустили трек на біблійський мотив: музична формація презентувала пісню під назвою «Ной».

«Для мене «Ной» – це ніщо інше, як вигук, відчайдушний та німий. Самотність, якою, на жаль, пронизана більшість наших робіт, тут помножена на біблійський масштаб. Хто наш герой? Де його кохана, без якої він не може потрапити на ковчег? На ці питання я так і не знайшов відповіді», — прокоментував фронтмен Hurtom Юра Самовілов.

Цікаво, що для Юрія поява композиції «Ной» стала нетипово швидкою. «Пісня виникла цієї весни і для мене, як автора, це дуже нетипово, що пісня з’являється на широкий загал за такий короткий період часу. Зазвичай вони лежать рік чи кілька років – чекають, коли ми будемо готові їх записати. Наразі це дуже короткий період часу для мене, але я тішуся, тому що вона є актуальною», – додає виконавець.

Hurtom — це формація донецьких музикантів, яка, за словами її учасників, грає в жанрі introfolk. На рахунку гурту вже два EP: «Маленька квітка» (2017) та «Вітер дужчає» (2019), а також сингли «Гармати» та «Місто». До складу команди входять: Юра Самовілов (голос, гітара), Антон Литвинов (перкусія), Кирило Чихрадзе (клавіші) та Денис Левченко (бас). До речі, бас-гітарист приєднався до колективу саме перед появою пісні «Ной».

Hurtom – Ной
Spotify
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Каріна says:

    Мені ця пісня асоціюється з Кузьмою Скрябіним. Дуже глибокий текст, такі робив тільки він, спасибі що несете свій талант в маси

  2. Оля says:

    Юра продовжує розкриватися з нових сторін, його талант багатогранний! Вся команда геніальна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *