Hurtom – Ной
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Hurtom – Ной (Кліп)

Відтінки вічних питань у новому кліпі hurtom «Ной».

Український колектив hurtom, утворений музикантами з Донбасу після переїзду до Києва, презентував нове відео на пісню «Ной». Режисером новинки виступив знаний вітчизняний режисер та кліпмейкер Віктор Придувалов.

«Ной» для мене ніщо інше як вигук, відчайдушний та німий, а відео пронизано глибинними сенсами, які кожен прочитає по-своєму, – прокоментував фронтмен hurtom Юрій Самовілов. – Бути чи не бути? Якщо бути то ким і де? Як знайти компроміс між пропозиціями світу і своїми можливостями та бажаннями?Приймати все як є або діяти наперекір правилам цілого світу? Де баланс між вільним плаванням і тим самим ковчегом? На ці питання я так і не знайшов відповіді».

Зйомки кліпу проходили в місті Маріуполь, і відбувалися у рамках проекту «Натхнення Сходу» (реалізує Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»), мета якого – привертати увагу загалу до міст на Сході та Півдні України за допомогою музики. Робота відбувалася за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні».

Hurtom – Ной
Spotify
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *