hurtom – Місто
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

hurtom – Місто (Сингл)

Юра Самовілов презентує нову пісню «Місто» у рамках свого музичного проекту hurtom.

«Інколи людям доводиться лишати свої домівки та рідні міста. Я не є виключенням. Вийшло так, що наразі я не можу вільно навідувати мій дім у Донецьку. Ця пісня — про Суми. Місто, яке завжди зустрічає такими любими мені дощами, зеленню та сумом так, що деколи здається, що я вдома. На етапі роботи багато хто пропонував не використовувати географічну назву і зробити пісню більш універсальною. Я ж не можу не віддячити місту, яке періодично надає мені такий необхідний «притулок», – коментує засновник hurtom Юра Самовілов.

Наразі композицію «Місто» можна вільно послухати у мережі, або придбати на Google Play / Deezer.

hurtom – Місто
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Юра Самовілов пройшов до фінального прямого ефіру телешоу «Голос Країни», який відбудеться вже 26 квітня. У рамках «нокаутів» шоу співак виконав пісню Dragostea Din Tei (Dan Balan) та свою авторську композицію «Гармати», про яку ми розповідали читачам «Нотаток».

«Я написав пісню «Гармати» на початку зими 2013 року. Тоді я приїжджав до Києва зі свого рідного Донецька на кастинг Голосу Країни. Минуло вже сім років. Сім. Я і досі не можу повірити, що вчора «Гармати» зазвучали з головної сцени країни», – пише у Facebook виконавець.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *