hurtom – harmaty
Матеріали, Популярна музика, Релізи

hurtom – harmaty (Сингл)

Музичний проект «Юра Самовілов. Гуртом» скоротив свою назву до слова hurtom і випустив нову-стару пісню harmaty. «Можливо ви її вже чули. А тепер почуєте інакше», – кажуть учасники гурту.

Отже відтепер hurtom — це формація донецьких музикантів, яка грає в жанрі introfolk. До її складу входять: Юра Самовілов (голос, гітара), Антон Литвинов (перкусія) та Кирило Чихрадзе (клавіші).

«Гармати — одна з перших написаних мною пісень, а я продовжую говорити до світу цими віршами і дякую йому за таку можливість. Її називали антивоєнною, хтось — інтимною лірикою. Мені приємно, що це питання лишається відкритим. Зараз вона звучить так, як ми її зробили з хлопцями разом, гуртом, і най відтепер так і буде», — коментує лідер гурту Юра Самовілов.

Наразі на рахунку гурту вже два EP (під старою назвою): Маленька квітка (2017) та Вітер дужчає (2019). Музиканти продовжують працювати над новим матеріалом, а також готуються до майбутнього столичного виступу, який відбудеться 6.12 у клубі Mezzanine. Квитки за посиланням нижче.

hurtom – harmaty
Квитки
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *