Hurtom – Гармати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Hurtom – Гармати (Кліп)

Пристрасть, секс і сварки: до вашої уваги новий кліп «Гармати», який зняв Фонд Розвитку Української Музики для перших переможців їхнього музичного конкурсу – команди Hurtom.

Відео знімали в січні 2021 року в павільйоні на кіностудії імені О. Довженка. Режисером кліпу виступив Влад Разіховський.

«Від затвердження ідеї до дня зйомок минув місяць. Знайти потрібну локацію було практично неможливо, тому ми вирішили її побудувати у павільйоні. А ще чому ми вирішили будувати – тому що наприкінці відео, за задумом, ми мали її підірвали. Загалом ми задіяли дуже велику кількість піротехніки, адже у процесі сварки головних героїв, кожна деталь відображається саме за допомогою вибухів. Ми хотіли показати відносини пари від самого початку й аж до самісінького фіналу», – коментує режисер відео «Гармати».

«Ця пісня є особливою для нас. Вона про війну, яка відбувається всередині кожної людини і проходить кожного дня. Ця війна є невідворотною, вона заставляє нас жити, рухатися далі. З режисером Владом Разіховським ми до цього не спілкувалися і не були знайомі. На першій зустрічі я дуже здивувався, наскільки точно він відчув душевний стан, який є у пісні. Взагалі дуже круто, що така команда професіоналів зібралася разом, всі стали на свої місця, наче конструктор, і все запрацювало», – розповідає лідер Hurtom Юра Самовілов.

Hurtom – Гармати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *