Гурт [О] – Суперінтроверт
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Гурт [О] – Суперінтроверт (Альбом)

Обіцяна платівка «Суперінтроверт» від гурту [О] вже у мережі! Десять свіженьких треків від столичної future pop команди вже доступні для ознайомлення онлайн та для придбання на цифрових медіа-платформах.

З передісторії – помітний дебютний ЕР «Самий Сок» (2017) із хітом «Мушечки» і не менш яскравий сиквел – міні-альбом «Роби Любов» (2018). Підтримка лейблу Masterskaya, спеціальний приз від Jägermeister Music Awards і пильна увага музичних гурманів. У таких сміливих пропорціях клубну електроніку, складні гармонії і повітряний поп не змішував ще ніхто.

За словами музикантів, «Суперiнтроверт» – важлива точка відліку. Цільне, концептуальне висловлювання. Альбом, з яким ми, нарешті, дізнаємося, хто така Оля Чернишова. Дізнаємося, про що вона думає і що хоче всім нам сказати. Альбом розкривається цілими ярусами нових смислів: любов, стосунки, гармонія, духовний пошук, самотність, прийняття себе, покликання, сенс життя.

«Це великий шлях і головна нагорода на цьому шляху – це зростаюча здатність висловитися якомога ширше. Творчість – прекрасний спосіб жити і бути собою. Я відчуваю величезну подяку до людей, які написали книги, музику, картини; зняли фільми і в цілому поділилися з нами своїм унікальним досвідом. Їх твори, їх ідеї багато разів міняли моє життя на краще. Ці пісні – історії з мого життя останніх півтора років», – каже Оля.

«Суперiнтроверт» розкриває [О] в іншому амплуа, дає групі новий масштаб. Він влаштований складніше колишніх робіт. Це виважений, чесний запис, в якому Оля, Саша та Єгор, нарешті, до кінця стають самі собою. Їм весело там, де весело. Боляче і сумно там, де немає сенсу це ховати або приховувати.

[О] не шукають компромісів з танцювальними чартами. Музика звивається, ламає лад, змінює характер і фарби. Від пекучих шаманських ритмів і радісної строкатої індітроніки до відчуженості coldwave чи діджитал соулу з ледь вловимими вітаннями Френку Оушену, Solange і Жанель Моне. Від важкої ходи індастріал-сінті ( «PLAYBOY») до витонченого бароко-попу ( «Колискова»).

На додаток до альбому [О] випустили документальний міні-фільм, знятий всередині простору Masterskaya.

Також додамо, що разом з релізом альбому [О] анонсували перший сольний концерт, який відбудеться 17 травня в клубі ATLAS. Обіцяють програму з нових пісень і вже добре знайомі роботи – «Хто Я», «Машина», «Пікачу» та ін. А також віжуал-арт від Zhi Zhi Zhignaviche.

Гурт [О] – Суперінтроверт
Придбати
Квитки
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анатолій says:

    Найочікуваніша робота року, мабуть. Дуже радий мати можливість послухати гурт [о] в трохи онорвленому стилі ;) Хотілося б щоб з їх творчість познайомилося якомога більше людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *