Гурт [О] – Роби Любов
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Гурт [О] – Роби Любов (EP)

До вашої уваги музична історія про кохання без трагедії від резидентів лейблу Masterskaya Івана Дорна, електро-гурту під лаконічною назвою [О]. Свіжий міні-альбом команди отримав назву «Роби любов» та вмістив у себе чотири свіжі авторські треки, виконані виключно українською мовою, адже, за словами музикантів, змінювати обраний вектор нової україномовної музики вони точно не планують.

«Учасники гурту «ДахаБраха» завоювали світ українськими піснями. Хороший приклад, здається. Нам пишуть з подяками люди з Якутії, Франції, Німеччини, Америки, Казахстану, Росії. Завоюванням ринків займаються великі бізнес-компанії, а ми просто робимо музику. Нещодавно нас запросили зіграти на фестивалі в Польщі. Хіба це не здорово – представляти культуру рідної країни в світі? Хіба обов’язково співати для цього англійською?» – ставлять риторичні питання музиканти [О].

За словами спеціалістів лейблу Masterskaya, міні-альбом «Роби любов» схожий на послідовну історію любові під ритмічні мотиви броукенн-біта, хіп-попа і хауса. «Він одразу заполонив наші голови і в певний момент ми були на 100% впевнені, що це саме ті літні та соковиті треки, яких ми всі потребуємо. У кожній з пісень є досить простий сенс, що стосується нержавіючої вічної теми кохання», – йдеться у повідомленні на сторінці Фейсбук.

До слова, сама вокалістка [О], авторка всіх представлених у релізі пісень, Ольга Чернишова вважає, що ці треки цілком можуть чудово пасувати для репертуару весняних дискотек. «Цей альбом схожий на логічну історію кохання, велику чи маленьку. Словом, я хотіла про любов, а хлопці щоб «без зайвих шмарклів». Схоже, десь так воно і вийшло у фіналі: любов без «шмарклів», – каже Оля.

Українська музика: Гурт [О] – Роби Любов

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *