Гурт [О] – Мушечки
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Гурт [О] – Мушечки (Кліп)

Музична візитівка гурту [O], їхня композиція під назвою «Мушечки», відтепер доступна для сприйняття ще й у форматі відео! Цікаво, що музиканти виграли можливість відзняти офіційний кліп до свого хіта завдяки перемозі на Jager Music Awards (СНД) у рамках номінації Young Blood. Режисером новинки виступив Андрій Тащи (Tashi.Vision).

Події відео розгортаються у Києві, у 2024 році, де влада тримає у кулаці свідомість громадян за допомогою чіпів. «Після прослуховування пісні «Мушечки», я зрозумів, що це буде антиутопія. Технології повинні були спростити життя, але разом з цим люди почали деградувати і приділяти більшу частину свого часу девайсам, а не один одному. Соціальні мережі зробили нас більш асоціальними. Інформаційний потік не зупинити. Всі ці теми мене дуже хвилюють, а в роботі я хотів показати те, про що багато хто мовчить і, головне, донести думки до глядача, змусити його задуматися», – коментує режисер.

Напередодні релізу ролика, вокалістка [O] Оля Чернишова провела у місті кілька пікетів проти чіпізації, що можна побачити на її сторінках у соціальних мережах. «Це медитація на тему можливого майбутнього. Яким воно буде, якщо ми оберемо шлях несвідомого споживання і розваг? Всі події в кліпі вигадані. Але від того не менш реальні. Чіпи символізують нав‘язані (чи несвідомо підхоплені) ментальні установки, які ми вважаємо своїми. А люди зі зброєю – нездорові погляди, що закріпилися в суспільстві. Вони наче стоять на варті і контролюють те, щоб усе лишалося у звичному порядку. Ми маємо пам‘ятати, що ми творці, а у разі, якщо припинемо творити, то просто втратимо самих себе», – йдеться у повідомленні від гурту [O].

За задумом авторів, у першій частині кліпу глядач побачить сірість міста, що асоціюється з існуючим режимом, а вже у другій локації ми переносимося в яскравий і зелений світ, своєрідний Едем, який дає надію на порятунок від інформаційних технологій і шуму.

Гурт [О] – Мушечки

Гурт [О] у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *