Гурт [О] – Машина
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Гурт [О] – Машина (Кліп)

Час настав: гурт [О] презентує новий сингл «Машина» та офіційне відео до нього! Чи думали ви, яке місце займає інтернет у нашому житті тепер? Як лишитися справжньою людиною у режимі офлайн?

«Пісня продовжує тему впливу цифрового світу на людей, яка вже піднімалася в пісні «Мушечки». Образ дівчини-машини виник спонтанно. Ця істота має риси робота, дикого звіра і звичайної дівчини. Головна героїня «Машини» описує свою реальність у термінах життя онлайн, проте її непокоїть внутрішній конфлікт. «Я не машина, я людина, – каже вона. Я чула, що програма є під назвою «кохати», за яким себе шукати посиланням?» – відчайдушно вона нагадує собі про своє людське походження. Вона прагне бути ідеальною, як герої інтернету, проте її людська природа бере гору, їй хочеться почуттів і свободи бути собою», – йдеться у прес-релізі до новинки.

Кліп знято на звичайний телефон біля будівлі конгресу в Берліні. «Цим ми хотіли підкреслити тему пісні. Ми навмисно шукали таку урбаністичну локацію, яка нагадувала б щось із майбутнього. Режисером відео став учасник гурту, басист Єгор Гавриленко. Саме він знімає відео-приглоси, які група робить для кожного концерту, а також зрежисував відео для пісні «Лелека», – коментують музиканти.

Пісня входить до нового альбому, вихід якого очікується взимку. Він стане першою повноформатною платівкою гурту після попередніх міні-альбомів «Самий сок» (2017) та «Роби любов» (2018), виданих на лейблі Masterskaya.

Гурт [О] – Машина

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Бечихин Александр says:

    Просто супер мне нравится её творчество и вообще это новая эра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *