Гурт Anebo планує об’єднати Україну своїм новим міні-альбомом (Інтерв’ю)
Інтерв'ю, Матеріали

Гурт Anebo планує об’єднати Україну своїм новим міні-альбомом (Інтерв’ю)

Завтра, 11 липня 2014 р., гурт Anebo презентує слухачам свій новий EP. Ми поспілкувались з хлопцями й дізнались для вас усі подробиці й цікавинки про свіжий реліз музикантів.

-Наприкінці цього робочого тижня світ побачить ваш новий реліз, що має «об’єднати Україну». Розкажіть, як він називається і в чому саме полягає цей об’єднуючий ефект платівки?
Макс Стукаленко: Саме так, це сингл, що буде складатися з двох абсолютно нових пісень. Він буде називатися «Сонце зігріє».
Вова Шпак: Об’єднає 100%! Назва оптимістична і тепла – «Сонце зігріє» (як і перша пісня). Останнім часом в Україні трапилося багато змін – позитивних і трагічних. Саме ці події і їх сліди, які залишилися в наших серцях, сприяли написанню пісень. У ньому всього дві пісні – це короткоформатний альбом у форматі EP. Друга його пісня – «Душа».
Насправді у нас було безліч думок і ідей щодо нового матеріалу, але ми досить швидко визначились зі стилем завдяки нашим слухачам – інтелігентним молодим людям, які хочуть слухати саме таку музику.

IMG_6100– Яка головна ідея майбутнього релізу? Який меседж ви бажаєте передати слухачам?
Вова Шпак: Майбутнє у наших руках! І ми можемо його не тільки чекати, а і налаштувати й корегувати. Ми не остання генерація на Землі в усіх сенсах. Тому маємо дбати. У кожного в уяві з’являється певний образ, який асоціюється із словом «дбати». І цей образ – це зайвий прояв всього нашого недосказанного, недоробленного й незавершеного.
Макс Стукаленко: Задум дуже простий. Одна пісня з ЕР створена для підняття духу й патріотизму, а інша – контрастна до неї. Вона більш лірична і душевна – для того, щоб посумувати. Ми впевнені, що і перше і друге конче необхідне в такі непрості часи, як зараз.

– «Дбати» – це символізм?
Вова Шпак: Це те, чого не вистачає всім нам. Ми звикли піклуватися про родину й близьких, а один за одного – ні. І сама думка про це викликає в багатьох людей посмішку, подекуди навіть недобру… А насправді почни перший – будь розумніший! Побачиш, що стане з того!

– Зрозуміло. Скажіть, як довго ви працювали над новим матеріалом?
Макс Стукаленко: Працювали досить довго – доводилось багато чого переробляти у процесі. Так, наприклад, гітара, що була записана на студії після переслуховування мене не задовольнила (інструмент трохи фальшивив) – довелося все переписувати ще раз. Також у новому матеріалі ми чимало експериментували з електронікою. Ми повністю довірили іншій людині створення всіх синтезаторних партій. Результат вийшов чудовий як на мене!
Вова Шпак: Так, цією людиною був вокаліст групи The Softs, а разом з тим і мій брат – Олег Шпак. Саме він став тією людиною, що зробила ту електроніку, яка так чітко «лягла» у пісню.
Насправді ми дуже вдячні всім людям, які так щиро вірять у нас, підтримують нас, фотографують і інколи, навіть, допомагають з виступами. Я радий, що наша музика несе меседж добра. Такого собі рок-н-рольного добра. «Сонце зігріє» – це далеко не робота однієї людини. Я б навіть сказав, що скоріше цілої країни.
Хочемо висловити окрему подяку Андрію Моєсеєнко, молодому генію рок-зведення!

– На вашу думку, між альбомом «Справжнє» та новим ЕР існують паралелі? Чи можна їх порівнювати?
Вова Шпак: Думаю ні. Кожен альбом – то нова сторінка нашої творчості. Перший альбом завжди є першим – такою собі візитівкою гурту. А все, що за ним – це вже серйозніший меседж.
Макс Стукаленко: Але окрім еволюції – це звичайно цілий новий світ: зовсім інші емоції, інший посил, меседж. До цього всього додається ще наша любов до експериментів. Якось так і народжується чесна і справжня музика ANEBO.IMG_6160

– ЕР буде вільно розповсюджуватись в Інтернеті? Чи буде можливість придбати матеріал?
Макс Стукаленко: Планується розповсюдження безкоштовне, так само як було і з нашим першим альбомом. Але цього разу ми хочемо піти далі і розмістити наш міні-альбом на iTunes та інших популярних закордонних сервісах та стрімінгових онлайн радіостанціях.
Вова Шпак: Тим паче, що нещодавно наш кліп досить несподівано виграв у конкурсі Talent Castу Нідерландах. Тож це просто таки забов`язує нас спробувати знайти слухача і за кордоном.
Макс Стукаленко: І не тільки кліп. Дві наші пісні («Голос за Почуття» та Untold) були у ротації Talent Сast [веб-портал у Великобританії, що має на меті об`єднати цікавих професійних виконавців з усього світу задля подальшого розвитку їхньої кар`єри – прим.]. Нас транслювали радіостанції Ede FM (Голландія), Universe Radio (Голландія), Fame Music Radio (Південна Африка) та Freedom Choice Radio (США).

– До речі, про відео, не плануєте відзняти кліп на одну зі свіжих композицій?
Макс Стукаленко: Плануємо дуже активно, але до реалізації ще не дійшло. Вова у нас кіношник, про кліп краще він розповість.
Вова Шпак: Так, я пишу сценарій. Хочеться чогось оптимістичного і живого – того, що підіймає дух. Взагалі замальовок є багато, а в одній з них маємо на меті приборкати дикі велосипеди Хардрайду!
Зараз один наш новий кліп знаходиться вже на монтажному столі! Це кліп зі студії. В ньому всі ми:) Інший – поки що готуємо, він буде дуже не простий! Дочекайтесь ;)

– Обидва відео на нові пісні?
Вова Шпак: Так, ми вирішили приділити більше уваги саме новому матеріалу.

– Зрозуміло. А які плани щодо презентації EP?
Вова Шпак: Презентація міні-альбому «Сонце зігріє» відбудеться 12 липня 2014 р. на аеродромі у Тернополі, у рамках фестивалю «Файне Місто». Приходьте всі о 15:45, на вас чекає сюрприз!)

Побачимось!
Бажаємо всім миру! Ваші Anebo.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *