Христина Соловій – Жива Вода
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – Жива Вода (Альбом)

Молода українська співачка Христина Соловій після успішної презентації дебютного кліпу «Тримай», який отримав чимало схвальних відгуків від слухачів та критиків, сьогодні, 22 вересня 2015 року оприлюднила в Інтернеті свій перший повноформатний альбом під назвою «Жива Вода». До нової платівки виконавиці увійшло дванадцять композицій, серед яких – два авторські треки та десять українських народних і лемківських пісень в оригінальній обробці Христини.

Більшість презентованих композицій Христина Соловій виконувала раніше в народному ансамблі пісні і танцю «Лемковина», та вже давно мріяла дати їм нове осучаснене життя. До того ж, за словами виконавиці, саме через це було обрано таку назву платівки. «Для мене народні пісні — це прадавнє джерело із живою водою, з якого черпає коштовні перлини практично вся сучасна українська музика. Саме в ньому зберігаються всі культурні коди, які ми залишаємо по собі та передаємо наступним поколінням. Я маю мрію, щоб ці пісні знали і співали також сучасні молоді люди, мої ровесники», – розповіла Христина.

У новому альбомі «Жива Вода», окрім вже згаданої раніше пісні «Тримай», знайшлося місце і для ще однієї авторської композиції співачки під назвою «Синя Пісня». «Здається, це була лише моя друга авторська спроба і коли я за фортепіано шукала до пісні гармонію, у мене ще навіть тремтіли пальці. Вони продовжували тремтіти і далеко за північ, коли композиція вже була у моєму диктофоні. У той день я подзвонила братові, який одразу ж приїхав, бо я сказала йому, що сталося дещо важливе. Я була переконана, що «Синя Пісня» заживе своїм повноцінним життям лише тоді, коли її послухає ще хоча б одна людина», – поділилася підопічна Святослава Вакарчука. До речі, сам лідер «Океану Ельзи», спільно із Мілошем Єлічем виступив у ролі саунд-продюсера альбому. Робота над новою платівкою проходила на київській студії «ЗвукоЦех».

Варто додати, що зовсім скоро відбудеться ще одна прем’єра від Христини Соловій – на початку жовтня співачка презентує свій другий відеокліп на лемківську пісню «Под Облачком», яка також увійшла до новопредставленого альбому «Жива Вода».

Завантажити
iTunes


Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. віктор says:

  дуже добре

 2. Ігор Васильович says:

  То є ДОБРЕ ! Навіть ДУЖЕ ДОБРЕ !

 3. Олександр Македонський says:

  Я в захваті! Кожен раз слухаю і проникаюся нашою багатою культурою. Можливо для когось це просто пісні, а особисто для мене – це культура, яку я відкрив з іншого боку завдяки Христині. Нажаль ось тільки зараз щось почалось змінюватись і в мені. Це величезний прорив. Дякую тобі Христиночко за це відкрття! Дякую всім хто сприяв цьому проекту, дай Боже вам всім здоров’я. Та не зупиняйтеся на досягнутому, то му що ви повітря культури!

 4. de Vet says:

  Если ты подопечная Вакарчука, то ты просто обречена на успех в Украине. И даже не важно что ты поешь)

 5. Калюжка says:

  Христя Соловій – моя справжня муза, не можу ні дня провести без її пісень. Дуже подобається все, що вона робить. Це і є справжня українська музика!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *