Христина Соловій - Тримай
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Тримай (Кліп)

22-річна українська співачка Христина Соловій, продюсером якої є не хто інший, як Святослав Вакарчук, презентувала своє перше офіційне відео на авторську пісню «Тримай». Музику і слова зазначеної композиції дівчина написала власноруч. Режисером стрічки виступив Максим Ксьонда.

Композиція «Тримай» – перший сингл з майбутнього студійного альбому виконавиці, над яким вона та лідер «ОЕ» наразі активно працюють. Реліз платівки, за словами її творців, має відбутися до кінця поточного 2015 року.

Нагадаємо, що Христина приймала участь у третьому сезоні вокального шоу «Голос країни», де і познайомилась із Святославом, потрапивши до його команди. Спільна творча робота припала до душі обом, тож вони вирішили не припиняти її і по завершенні проекту. Святослав Вакарчук, за словами дівчини, постійно прагне урізноманітнити її манеру співу, спонукає хоча б на деякий час забути про типовий народний вокал та спробувати себе у інших напрямках. «Але це є жанр, який я найбільше люблю. Навіть якщо я спробую щось інше, він залишиться для мене основним», – розповідє Христина. Зважаючи на це, у призмі дуелі творчих поглядів для слухачів буде ще більш цікаво почути та проаналізувати повноформатний альбом молодої співачки.

Теґи: Українська музика, Христина Соловій, Тримай, Кліп

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ольга says:

    Мій п’ятирічний син не дає подивитися жодного іншого кліпу! Очей не зводить з екрану і нікого не чує, коли слухає пісню! Дякую! Гарна пісня і шедевральний кліп!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *