Христина Соловій – Под облачком
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Под облачком (Кліп)

Христина Соловій завершила роботу над другим кліпом своєї відеографії, яким став ролик на лемківську пісню «Под облачком» з дебютного альбому співачки під назвою «Жива вода». Ця пісня є дійсно особливою для молодої співачки, адже саме завдяки їй в одинадцятирічному віці вона дізналася про своє лемківське походження.

Режисером нової роботи виступила Яна Алтухова з Red Glass production. «Те, що дія повинна відбуватися в справжньому нічному лісі, було зрозуміло відразу. Трохи пізніше у нас виникла ідея, що наша героїня – це чарівна мавка, яка живе в тому самому лісі з «Лісової пісні» Лесі Українки. За допомогою технології 3D маппінгу (проекція на об’єкт з навколишнього середовища) ми створили для неї фантастичний світ, видумали для неї образи друзів-духів, рослини та квіти, а також дали можливість керувати силами води та вогню. Цим відео ми прагнули передати магію слів пісні «Под облачком» та неймовірну атмосферу української міфології», – розповіла вона.

Зйомки кліпу проходили липневої ночі 2015 року у справжньому лісі під Києвом та на озері, що перетворилося на містичне, казкове, зачароване місце. А от випробування, що випадали на долю співачки під час зйомок, були абсолютно реальними. Так, наприклад ніч зйомок видалася далеко не найтеплішою і під ранок, коли проходили фінальні зйомки в озері, а температура води й повітря не перевищувала 10-11 градусів, Христина буквально заклинала сонце нарешті зійти.

Нагадаємо, перший кліп на авторську пісню «Тримай» Христини Соловій привернув величезну увагу не лише в Україні. На YouTube каналі співачки за перший місяць відео переглянули понад 1 млн разів.

Теґи: Христина Соловій, Под облачком

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *