Христина Соловій – Хто, як не ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Хто, як не ти? (Кліп)

Ще одна особлива прем’єра сьогоднішнього дня – новинка від підопічної Святослава Вакаручка та Мілоша Єліча, Христини Соловій, під назвою «Хто, як не ти?». Презентація свіжого синглу відбулася саме сьогодні на офіційному YouTube-каналі виконавиці та, звісно ж, у соціальних мережах. І хоча сама пісня «Хто, як не ти?» по факту була написана Христиною ще два роки тому, юна співачка зазначає, що вже тоді вона відчувала кожен її рядок і зараз із упевненістю може назвати цей твір по-справжньому особливим.

«Головна ідея пісні і кліпу «Хто, як не ти?» полягає в єдиному та на перший погляд простому твердженні: без минулого немає майбутнього. І кожен з нас зобов’язаний про це пам’ятати. Щодо візуалізації композиції, то її режисером виступив молодий спеціаліст Андрій Бояр, чиї ідеї стосовно використання реверсної зйомки та палаючого мосту зі сірників особисто мені дуже імпонували», – коментує реліз Христина Соловій.

Згаданий Христиною міст, до речі, було виготовлено у єдиному екземплярі спеціально для зйомок кліпу «Хто, як не ти?» з використанням неймовірної кількості сірників – 25 000. Так як міст був один, зйомки моментів його ефектного палання відбувалися у Києві, а основний знімальний процес, як багато хто вже міг здогадатися, проходив у Львові. Цікаво, що участь у зйомках могли взяти всі охочі прихильники таланту Христини Соловій – для цього достатньо було відгукнутись на запрошення представників команди виконавиці у соціальних мережах.

Варто також додати, що прем’єру відеороботи «Хто, як не ти?» приурочено до майбутнього великого концертного туру Христини Соловій «Жива Вода 2017», що стартує у лютому 2017 року. Більше інформації про концертне турне шукайте у соціальних мережах співачки.

Христина Соловій – Хто, як не ти?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *