Христина Соловій – Fortepiano
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Fortepiano (Кліп)

Христина Соловій презентує свою нову відеороботу Fortepiano, відзняту на одну з перших її авторських пісень. Більше того, саме цю композицію виконавиця називає на даний момент найкращою роботою з усього її репертуару, тому не дивно, що саме Fortepiano було обрано у якості першого оприлюдненого синглу з майбутнього альбому авторських творів дівчини.

Варто зауважити, що робота над новинкою тривала більше двох (!) років, адже Христина і команда її музикантів прагнули відшукати максимально доцільне звучання для такого особливого твору. За цей час навіть було студійно записано декілька різних варіацій Fortepiano, але всі вони у тому чи іншому ступені розчаровували співачку. Втім, як то кажуть, у суперечках народжується істина, і саме у численних дискусіях Христини Соловій із саунд-продюсером Мілошем Єлічем народився остаточний варіант аранжування композиції, який, за словами Христини, максимально відповідав початково закладеній у пісню ідеї.

У своїх коментарях співачка також зазначала, що пісня Fortepiano демонструє слухачам трохи іншу Христину Соловій, що також підтвердила і режисер кліпу Анна Бурячкова, яка у новому музичному відео намагалася показати більш жіночний, але водночас сильний образ виконавиці. «Я прагнула передати образ іншої Христини. Більш відвертої, жіночної, сильної, харизматичної. Дівчини, яка, цілком можливо, виглядає як тендітний та ніжний підліток, але натомість має в середині дещо унікальне, інтригуюче та доросле. Fortepiano – неймовірна композиція, в якій уже закладено серію образів, що буквально самі просяться назовні. Але мені не особливо хотілося занадто відверто підкреслювати ідею пісні візуальним рядом», – коментує Анна.

Новий кліп Христини Соловій – це історія про заборонене кохання, на створення якої знімальну групу надихнули стрічки Вонга Карвая, а серед її головних героїв можна впізнати Лоліту Володимира Набокова, яка свого часу була темою дипломної роботи Христини. Окрім того, у відео відчувається особлива атмосфера відомого телесеріалу Девіда Лінча «Твін Пікс».

Додамо, що зйомки кліпу Fortepiano проходили у столичному клубі Caribbean Club та в одній з київських квартир.

Українська музика: Христина Соловій – Fortepiano

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *