Гримить – Неш
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гримить – Неш (EP)

Пропонуємо вам ознайомитись із дебютним міні-альбомом молодого львівського колективу «Гримить», який музиканти назвали на честь собаки звукорежисера – «Неш». Над представленим музичним матеріалом даного релізу хлопці почали працювати у жовтні минулого року, коли, власне, і було офіційно засновано сам гурт. Автором музики і текстів виступив вокаліст Роман Голубінка. Першу пісню «Не чуєш ти» учасники формації записували у Києві на студії «Звукоцех», а робота над усіма іншими треками проходила на двох львівських студіях Jenny Records та Virtuoso records.

Повертаючись до назви релізу додамо, що Неш – це улюблена собака Мар’яна Криськува з Jenny Records, гітариста гурту Rock-H. «Неш погриз нову куртку вокаліста групи і оскільки не було ніяких інших ідей щодо назви, довго не вагаючись, ми вирішили так і назвати сам альбом. Особисто нам дуже подобається музика, яку ми граємо, тому ми з радістю нею ділимося з нашими слухачами через живі виступи та, от як зараз, через презентацію матеріалу в Інтернеті», – розповіли «Нотаткам» музиканти «Гримить».

Окрім того, вже найближчим часом «Гримить» готуються записати ще декілька авторських композицій, у яких анонсують чимало експериментів зі звучанням. Ну і звісно ж, не пропустіть живі виступи колективу під час цьогорічного фестивального літа, яке обіцяє бути надзвичайно насиченим для хлопців. Слідкуйте за анонсами та новинами на сторінках колективу у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *