Гримить – Лютий
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гримить – Лютий (Сингл)

Музична співпраця Мілоша Єліча та хлопців з молодого львівського гурту «Гримить» продовжилася у рамках їхнього нового синглу під назвою «Лютий». Запис свіжої композиції, так само як і попередньої пісні «В полум’ї», відбувався на студії Boutique 888 Studio у Києві. Автором слів та музики виступив вокаліст гурту Роман Голубінка, якому всі інші учасники команди неабияк допомагали у створенні фінального варіанту аранжування.

«Ідея пісні досить нестандартна: спостерігаючи за порами року, прийшла раптом ідея написати твір про кохання Лютого до Весни, адже сама по собі ця ситуація є трагічною і досить цікавою. Вирішив почати писати текст, спостерігаючи за порами року. А зараз якраз на вулиці робиться щось неладне: декілька днів тому у Львові взагалі випав сніг. Це, напевно, останні спроби Лютого достукатися до Весни. А взагалі-то, я сподіваюся, що кожен слухач знайде щось особисто для себе в цій пісні, бо, як-не-як, у першу чергу вона про кохання», – зазначив у коментарі «Нотаткам» фронтмен «Гримить».

Цікаво, що наразі часники колективу продовжують працювати над новими піснями, достовірно не знаючи, у якому саме вигляді їх буде згодом подано слухачеві – музиканти просто спіймали хвилю натхнення і лише коли вона на деякий час затихне, вирішать, чи викладати композиції у мережу у якості окремих синглів, чи одразу ж скомпілювати їх у цілий альбом.

Українська музика: Гримить – Лютий

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Даниїл says:

    Зрілий саунд у хлопців (ясна річ, тут Мілош Єліч попрацював, але ж…). І якось ніяк в численних моментах не можу перестати чути раннього Вакарчува))) З цього моменту без сумніву можна казати про існування львівської школи української рок-музики!

    PS виправте “часники” на “учасники”, будь ласка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *