Говорящая Рыба – Cherep.Dira
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Говорящая Рыба – Cherep.Dira (Сингл)

Пропонуємо для вашого ознайомлення дебютний сингл неформатного харківського проекту «Говорящая Рыба» під назвою Сherep.Dira. Свіжа україномовна композиція є символічними першими результатами роботи музикантів з експериментальною електронною музикою, речитативом та іншими супутніми елементами. Автором тексту новинки виступив фронтмен гурту Олександр Рибчинський, а на музику його поклав молодий талановитий саунд-продюсер Fabian Mauri. Окрім них, над треком із відчутним присмаком drum&bass-стилістики працювали Макс Богаєнко (гітара) та Артур Кірічек (бек-вокал).

«Наш перший сингл Сherep.Dira несе у собі історію про різні типи відносин між людьми, про те, якою буває їхня поведінка під час різних обставин. За його основу ми взяли застерігаючий меседж стосовно того, як можна легко обпектися, якщо «довіряти та не перевіряти». Але, як то кажуть, справжні друзі завжди пізнаються в біді», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «Говорящая Рыба» Олександр Рибчинський.

Що цікаво, лірика треку Сherep.Dira свого часу увійшла до поетичної збірки вокаліста під назвою «Глубоководный», яка, власне, і відіграла ключову роль у рішенні щодо об’єднання хлопців у музичну команду (друковану збірку з ілюстраціями за бажання можна замовити на сторінці гурту ВК). У найближчий час гурт планує випустити однойменний до назви збірки EP-реліз, тож слідкуйте за новинами.

Українська музика: Говорящая Рыба – Cherep.Dira

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олено Полено says:

    Саша я твоя фанатка!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *