HORIZON та DIMA LIBRA – Літній день
Матеріали, Популярна музика, Релізи

HORIZON та DIMA LIBRA – Літній день (Сингл)

Передати за допомогою музики відчуття літньої невагомості, тепла, легкого вітерця та колихання водойм, вирішив поп-виконавець DIMA LIBRA, заручившись допомогою свого доброго друга Микити Медведєва aka HORIZON. Так і з’явилася на світ нова композиція «Літній день», текст до якої написав Дмитро, а за запис, музику і фінальне аранжування якої відповідав Микита.

«Сьогодні, пройшовши екватор літа, я представляю вам свою нову роботу. Пісня «Літній день» – це черговий експеримент, дещо нове для мене. Перш за все, це дует. Ідея створення спільного треку, аранжування, запис – все це – Микита Медведєв, він же HORIZON. Запропонувавши свої музичні думки на тему літа, він дуже влучно потрапив у мій настрій, що і привело до створення цього легкого, світлого, ненав’язливого, можливо навіть дещо легковажного треку. Але все зроблено від душі. І ми дуже чекаємо ваших реакцій, ваших відгуків, вашої уваги. Відчуйте наше літо, проживіть по-своєму наш літній день! Всім добра!» – пише у Facebook DIMA LIBRA.

Додамо, що наразі пісня «Літній день» доступна для вільного ознайомлення на YouTube, а вже 23 липня трек має з’явитися на всіх популярних цифрових майданчиках. Також варто зазначити, що відповідаючи на коментарі до новинки, музиканти запевнили слухачів, що мають у планах намір порадувати публіку й іншими спільними релізами, тож слідкуйте за подальшими новинами.

HORIZON та DIMA LIBRA – Літній день

DIMA LIBRA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *