Гордій Старух – Я - Земля
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гордій Старух – Я – Земля (Сингл)

Близько місяця тому ми розповідали нашим читачам про сольний проект колишнього учасника гурту Joryj Kłoc (Йорий Клоц) Гордія Старуха та його дебютну сольну роботу «Команиця», в основу якої покладена стародавня лемківська пісня. Тоді, за словами автора, композиція з неймовірною швидкістю розлетілася мережею та навіть потрапила до ротації десятка українських радіостанцій! А сьогодні ми пропонуємо вашій увазі перший авторський твір Гордія – сингл «Я – земля», заключні нариси якого автор створив, вивезши частину студії на природу задля максимального занурення в атмосферу містичності українських земель.

«Пісня «Я – земля» стала моєю першою авторською композицією. Я написав її за мотивами карпатської легенди, у якій йдеться про лісового духа, що закохався у звичайну дівчину. Вийшла така собі варіація на тему «Лісової пісні», тільки навпаки. Фінал цієї оповідки не дуже однозначний, оскільки закохані хоча і возз’єдналась, але все ж таки ціною дівочого життя. Раніше у переважній більшості випадків я працював із народними текстами та мелодіями, фактично створюючи лише аранжування до них, тому цей реліз я дійсно можу назвати знаковим – з нього розпочинається нова віха моєї творчості», – коментує новинку Гордій Старух.

«Пісні нічого не варті, якщо їх ніхто не почує», – додає автор та просить усіх, хто вподобає даний твір максимально його поширити або ж залишити свої враження від прослуховування у вигляді відгуку у соціальних мережах. До речі, пісню «Я – земля» можна цілком вільно та офіційно завантажити до своїх медіа-девайсів та насолоджуватися романтичною історією з трагічним завершенням у режимі offline.

Українська музика: Гордій Старух – Я – Земля

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *