Гордій Старух – Видихай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Гордій Старух – Видихай (Сингл)

Львівський музикант, мультиінструменталіст, саунд-продюсер та аранжувальник Гордій Старух оприлюднив у мережі свою нову аудіороботу під назвою «Видихай», яка характеризується легким та позитивним настроєм. До слова, цей позитив із самого початку дещо бентежив автора композиції, з огляду на несхожість роботи з усім іншим репертуаром, через що трек досить довго чекав слушного моменту для своєї прем’єри.

«Пісня «Видихай» – мій четвертий по рахунку сольний реліз та друга повністю авторська композиція. Вона була створена і на 90% записана ще рік тому, але вдалась настільки нехарактерною для решти моєї творчості, що я вирішив її не публікувати. Пройшов рік. І до мене прийшло розуміння того, що не так вже й багато я видав пісень, аби вирішувати, які з них для моєї творчості є «характерними» а які «нехарактерними». А ще передавали дощі на цілий тиждень, то я вирішив трохи настрій всім підняти. Тому ось вам в комплєктік до погоди моя нова пісня», – коментує новинку Гордій Старух.

Додамо, що свіжа композиція «Видихай» доступна не тільки для прослуховування у режимі онлайн, але і для вільного завантаження зі сервісу SoundCloud.

Гордій Старух – Видихай

Гордій Старух у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *