Гордій Старух – Сон на Різдво
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Гордій Старух – Сон на Різдво (Відео)

«Король лір» Гордій Старух, як його називають не тільки за майстерне володіння інструментом, але і через його діяльність у власній майстерні по створенню колісних лір, презентував нову сольну композицію «Сон на Різдво». Колишній учасник гурту Joryj Kłoc (та теперішній представник електро-фолк формації LIRWAK) охрестив свою новинку піснею довжиною в один рік, два Різдва та одразу три покоління. Така характеристика роботи, до слова, абсолютно не видається дивною, але про все по черзі.

Робота над святковою композицією «Сон на Різдво» тривала більше року, а її першу варіацію Гордій Старух оприлюднив у соціальних мережах в останній календарний день минулого 2016 року. Її також було доповнено відео, яке музикант зняв разом зі своїми дітьми, гуляючи по рідному Львову. А згадане третє покоління – це батько Гордія, який написав текст цієї різдвяної пісні.

«Не пройшло і року, як я доробив його, тому ловіть різдвяний трек щойно з печі! Хочеться ще раз подякувати тату за чудовий текст, жінці за копняки і віру, дітям за терпіння (санки по бруківці таскати – ще з тих заняття) та друзям за допомогу. Ще минулого Різдва мій батько написав лірику, я придумав музику, а мої малі допомогли зняти кумедний різдвяний «кліп», а зараз я просто перезаписав начисто саму пісню, аби потішити себе і всіх до свят. Надсилаємо всім промені добра і побажання щастя в Новому році! Дивіться і тіштеся!» – пише у Фейсбук Гордій Старух.

Додамо, що якщо у вас виникне бажання додати сьогоднішню новинку до свого святкового плей-листа, ви маєте можливість вільно та безкоштовно завантажити її зі сервісу SoundCloud.

Українська музика: Гордій Старух – Сон на Різдво

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *