Голос Ночі – Десь у Небесах
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Голос Ночі – Десь у Небесах (Кліп)

Зовсім юний львівський рок-гурт «Голос Ночі» завершив роботу над своїм першим офіційним відеокліпом на пісню під назвою «Десь у Небесах», знятим виключно на ентузіастських засадах його учасників, протягом достатньо довгого часового проміжку. «Працювали над ним довго і наполегливо, викладалися по максимуму, тож тепер чекаємо від вас, шановні глядачі, відгуків про наш дебют», – йдеться в анотації до нового ролику.

Зйомки кліпу «Десь у Небесах» було розпочато ще минулого року в межах Львова і Львівської області, і от, у листопаді 2015 року, музиканти закінчили всі роботи над музичною міні-стрічкою і виклали її у всесвітню мережу.

Як розповів «Нотаткам» вокаліст «Голосу Ночі» Тарас Шеремета, сама пісня була написана ним на самісінькому початку 2014 року, а музику до неї створювали фактично всім колективом у повному складі, адже кожен з його учасників мав змогу додати у музику щось від себе. Цікаво, що спочатку композиція «Десь у Небесах» була написана для колективу, якого станом на зараз вже не існує, і вмістила у себе частку праці його колишніх співучасників.

Наразі «Голос Ночі» з головою зайнятий створенням нового музичного матеріалу і готується презентувати його частинку у вигляді нового синглу на початку весни 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *