Тінь Сонця, Kozak System, Кому Вниз – Холодний Яр
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тінь Сонця, Kozak System, Кому Вниз – Холодний Яр (Live-відео)

Друзі, 1-3 липня у Грушківці на Кам’янщині, у самісінькому серці легендарного Холодного Яру, відбувся великий рок-фестиваль нескореної нації «Холодний Яр 2016». Зазначимо, що організатори згаданого дійства позиціонують його зовсім не як черговий розважальний захід, а скоріше як культурно-просвітницьку програму, інформаційний фронт боротьби за голови та серця українців. Адже окрім виступів відомих музичних колективів, у програмі цьогорічного фестивалю значилися лекції фахівців Інституту національної пам’яті, літературні читання, патріотичні майстер-класи та дебати, спортивні змагання, тощо. Для того щоб хоча б на крихту відчути атмосферу Холодного Яру, пропонуємо до вашої уваги зафільмовані концертні шоу гуртів «Тінь Сонця», Kozak System та «Кому Вниз», за технічну якість яких ми маємо подякувати компаніям IQtech та RealVIDEO.

«Для нас цей фестиваль насправді є дійством нескореної нації та дуже патріотичної свідомої публіки. За нашу досить довгу фестивальну кар’єру, він є одним з найбільш пам’ятних та дорогих серцю. Хотілося побажати організаторам, щоб його другий рік пройшов так само успішно як і перший», – розповів лідер «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

«Дуже хочеться, щоб людей, які не знають історії цього краю, не цінують або не можуть збагнути особливості та значущості даної місцевості ставало все менше і менше. Ми перечитували роботи Романа Коваля, Юрія Горліс-Горського і Василя Шкляра, тому чудово усвідомлюємо, куди приїхали. Ми багато виступаємо, але зараз неймовірно щасливі, що маємо можливість відчути саме цю енергетику», – поділився враженнями Іван Леньо з Kozak System.

«Славне панство, спадкоємці цієї святої, насиченої сонячними променями та кров’ю землі, брати і сестри наші, дякуємо за те, що ви є. За вас, тільки за вас, во славу вас, во славу Холодного Яру. Наше серце – ваше серце, ваше серце – наше серце», – звернувся до публіки фронтмен легендарних «Кому Вниз» Андрій Середа.

Наостанок варто додати, що зібрані на фестивалі гроші будуть спрямовані на допомогу родичам полеглих героїв війни на сході України, у першу чергу черкащан.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *