Холодне СонцеДискографія:

2004 – Промені сліз
2008 – Театр темних Пелюсток

Харизматичний і атмосферний колектив “Холодне Сонце” було засновано у 2001-му році в місті Тернопіль. Таємнича мелодійність і глибока лірика стали невід’ємною частиною творчості гурту, якій музиканти не зрадили досі, дотримуючись своєї стилістичної основи, одночасно експериментуючи і довершуючи свій професіоналізм. Приємний музичний баланс, який було досягнуто в результаті величезної роботи, знайшов своїх шанувальників як на теренах рідної країни, так і за її межами. Зайвим підтвердженням цьому стала перемога “Холодного Сонця” у конкурсі реміксів від австрійського колективу “L’Ame Immortelle” і публікація композиції українців на синглі «Fallen Angel», який було видано одним з європейських лейблів.

Після численних успіхів на концертних майданчиках України, колектив почали запрошувати на найбільші європейські фестивалі важкої музики, де гурт із честю представляв і захищав ім`я рідної країни. Почали з’являтися професійні дружні відносини з всесвітньо відомими колективами, що радо ділились з хлопцями своїми ідеями, побажаннями і зауваженнями щодо майбутнього творчого шляху.

В 2004-му році був виданий перший студійний альбом гурту під назвою “Промені сліз”. Продумані деталі платівки разом із особливою чуттєвою атмосферою і професіональним виконанням надали релізу особливого статусу на дещо обмеженій талантами українській темній сцені, сформувавши фінальне враження про “Холодне Сонце“. Особлива приваблива атмосфера диску зібрала багато схвальних відгуків від критиків і слухачів, дозволивши гурту отримати суспільне визнання і статус однієї з найперспективніших команд у даній музичній ланці. Подарувавши за п’ять років своїм шанувальникам другий повноцінний альбом “Театр темних пелюсток”, колектив підтвердив це високе звання, підкресливши значний музичний і професійний ріст.

Холодне сонце” надає змогу відчувати і згадувати інтимні моменти життя і кохання завдяки сакральному змісту і великій значимості текстів пісень. Глибока духовна лірика дозволяє з головою занурюватись у дивовижний світ відчуттів, переосмислюючи і систематизуючи власне життя.

Всі записи з теґами “Холодне Сонце”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *