Rays of Teardrops
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Холодне Сонце – Rays of Teardrops / Промені Сліз (Альбом)

Сьогодні, 15 лютого 2014-го року, популярний український гурт «Холодне Сонце» святкує свій День народження – музиканти відзначають дванадцяту річницю творчої діяльності. У такий особливий день, коли самі учасники гурту мають приймати численні подарунки, поздоровлення і теплі слова, вони не забули і про подарунок для своїх слухачів, приготувавши їм дещо особливе. Цей презент – це англомовна версія дебютної платівки «Холодного Сонця», яка ніколи раніше не видавалася й не оприлюднювалася, і до цього моменту знаходилась в особистих архівах музикантів протягом більше дев`яти років. Диск «Rays of Teardrops» є спеціалізованим про-західним варіантом альбому «Промені сліз», який приніс хлопцям перший успіх і відомість, відчинивши двері на великі фестивалі й концертні майданчики. Однією з відмінностей між цими релізами є наявність в англомовній версії композиції «Gloomy Dream» («Сірий Сон»-укр.), яка також ніколи не була представлена загалу як і її український варіант.

Альбом «Rays of Teardrops», який музиканти «Холодного Сонця» підготували спеціально для англомовної аудиторії, так ніколи і не було видано офіційно. Проблеми із західними лейблами вилились тоді у необхідність повного перезапису диску, який на думку хлопців, був недоцільним. Натомість вони сконцентрувались на написанні свіжого україномовного матеріалу, дякуючи чому український слухач отримав можливість ознайомитися зі синглами з другого студійного альбому виконавців, а трохи згодом і з самим лонг-плеєм під назвою «Театр Темних Пелюсток». Доля ж невиданої англомовної платівки залишалася невідомою навіть для самих музикантів. До сьогодні.

Тож в цей особливий для музикантів день пропонуємо і вам ознайомитись із ексклюзивним музичним матеріалом від гурту «Холодне Сонце». У день, у який дванадцять років тому вони вперше разом піднялися на одну сцену, започакувавши початок новітньої історії популярного колективу. Від себе також хочеться приєднатися до поздоровлень і побажати учасникам колективу успіхів у будь-яких їхніх починаннях – як музичних так і особистісних.

Холодне Сонце (Solarice) – Rays of Teardrops
Холодне Сонце – Промені Сліз

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *