Холодне Сонце – Чорне вино
Рок та альтернатива

Холодне Сонце – Чорне вино (Альбом)

Роки йдуть, а гурт «Холодне Сонце», який свого часу «добрі язики» охрестили українським HIM-ом, після надзвичайно довгої мовчанки знову повертається у вітчизняний медіа-простір, при чому одразу із новим альбомом «Чорне Вино» на руках. Самі HIM, до слова, також дуже довго мовчали, а нещодавно й узагалі публічно оголосили про завершення спільної діяльності та вирушили у великий прощальний тур.

Але повернемося до наших «Солярісів». Новий альбом фундаментального, не побоюся цього слова, гурту вітчизняного готичного напрямку вмістив у себе одинадцять композицій (+ інтро та інструментальний аутро-трек), та побалував меломанів фірмовим олдскульним саундом, знайомим багатьом з юнацтва. Олдскульним у розумінні того, що «Холодне Сонце» навіть після десятирічної паузи лишилися самі собою, не спокусилися на всілякі мейнстримові витребеньки, поклавши у вуха сучасних слухачів все ту ж похмуру мелодійність, алегоричні тексти та енергійну манеру подачі матеріалу.

За словами лідера команди Василя Гоцко, за весь цей час гурт та він особисто подолали чимало перепон на своєму шляху, зокрема виконавець навіть переніс важку кардіологічну операцію по вживленню у серце механічного аортального клапана. Звук роботи цього клапану, до слова, заховано у деяких піснях свіжої платівки, про що співак напередодні розповів у інтерв’ю «Нотаткам».

Виробник, чи то пак, видавець «Чорного Вина» – лейбл Comp Music, який також може видати лонг-плей на фізичних компакт-дисках, але для цього буде необхідне певне сприяння від слухачів. Зокрема «Холодне Сонце» нещодавно започаткували краудфандингову кампанію по збору коштів на видання CD, що триватиме до 30 грудня – у відповідь на свої міні-інвестиції прихильники мають можливість отримати пам’ятні подарунки від гурту. Більше інформації про компанію за посиланням.

Українська музика: Холодне Сонце – Чорне вино

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *