Холодне Сонце – Чорне вино
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Холодне Сонце – Чорне вино (Кліп)

Гурт «Холодне Сонце» презентував кліп до пісні «Чорне Вино» з однойменної платівки, виданої у 2017 році. Режисером новинки виступив Геннадій Кисельов, а місце за операторською камерою зайняв Владислав Шкільний.

Як зазначив лідер гурту Василь Гоцко, це історія про боротьбу зі своїми внутрішніми демонами та різними залежностями.

«В першу чергу ми хотіли показати емоції. У кадрі фактурна, харизматична дівчина «в’є мотузки» з нашого героя, він намагається позбутися усього цього, проломити стіну, яку вона перед ним поставила, залишити її… Але у нього нічого не виходить. Фактурна і харизматична – це наша Соня. Шість годин пролежати у ванній, нехай і в теплій воді – це подвиг! І навіть після цього все рівно у неї посмішка, позитив і готовність «нанизувати» поглядом камеру. Також мені дуже сподобалося працювати з колективом, «Холодне Сонце» – мега позитивні хлопці. Ми разом творили на майданчику. Особливо хочу подякувати Владиславу Шкільному. Це монстр з камерою. Загалом було і важко, і весело водночас. Спасибі, «Холодне Сонце», за те, що ми всі знайшли один одного! Сподіваємося, що наша перша спільна робота, як з музичним колективом, так і зі складом команди, вийшла гідною!» – розповів режисер Геннадій Кисельов.

Нагадаємо, що діяльність гурту «Холодне Сонце» довго знаходилася у невизначеному стані через хворобу фронтмена колективу, який після операції на серці втратив голос. І коли через декілька місяців реабілітації, Василь почав відходити від важкого операційного втручання, коли голос та зір почали помаленьку відновлюватися, він одразу ж продовжив роботу над платівкою «Чорне Вино», куди увійшла й однойменна вищезгадана пісня.

Холодне Сонце – Чорне вино
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *