Хочу ЩЕ – Запалимо світ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Хочу ЩЕ! – Запалимо світ (Сингл)

Львівські музики з гурту «Хочу ЩЕ!» поділилися з українськими меломанами своєю новинкою під назвою «Запалимо світ», виконаною у стилістиці яскравого альтернативного року. Учасники команди зазначають, що даним релізом вони прагнули змотивувати слухача згадати про свій особливий внутрішній вогонь, який здатен довести до будь-яких вершин та цілей, повсякчас надихаючи на звершення не тільки його самого, але і людей навколо.

«Головний посил пісні «Запалимо світ» – це мотивація до дії. Ця композиція народилася добрий рік тому на нашій репетиційній базі: спочатку з’явився мотив, з якого починається пісня, а з часом він переріс у повноцінну пісню. Вмикайте, слухайте і дійте!» – коментують свій свіжий сингл «Хочу ЩЕ!».

Музиканти також зазначили, що наразі в їхньому арсеналі присутні чимало нових незаписаних робіт, яких вже просто зараз вистачило би для формування міні-альбому. Але оскільки всі пісні «Хочу ЩЕ!» доволі різні, зібрати їх в єдину історію досить важко. Тому наразі учасники команди розмірковують про найбільш доцільний формат видання майбутньої новинки, а також, звісно, не забувають працювати над новим музичним матеріалом.

Також варто додати, що у разі появи у вас зацікавленості у максимальному пришвидшенні появи майбутніх треків «Хочу ЩЕ!», ви можете зробити власний невеликий внесок у розвиток команди, придбавши новинку на «Запалимо світ» на сторінках офіційних нижченаведених сервісів. «Респект всім, хто слухає легальну музику. Завдяки вам, ми запалимо ще більше!» – обіцяють львів’яни.

Українська музика: Хочу ЩЕ! – Запалимо світ

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *