Хочу ЩЕ! – Тополя
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Хочу ЩЕ! – Тополя (Кліп)

Львів’яни з гурту «Хочу ЩЕ!» завершили роботу над п’ятим кліпом своєї відеографії під назвою «Тополя» та оприлюднили її результати у мережі. Режисером та оператором нового відео виступив Сергій Дядко з компанії Dream Moments, який, окрім того, займався монтажем відзнятого матеріалу. Сам знімальний процес відбувався на території мальовничих українських Карпат поблизу курортного містечка Східниця (Львівщина), а також у промисловій зоні старого Львова.

У сюжеті свіжого кліпу «Тополя» учасники «Хочу ЩЕ!» змалювали випадок, який, на превеликий жаль, часто має місце в актуальній історії сьогоднішньої України. У його основу покладено дві полярності – війну і кохання. Відео змальовує мінорну історію кохання, у якій дівчина відпустила свого коханого на війну, а він не повернувся з фронту. Спогади про милого не полишають дівчину, її уява вимальовує картинки з минулого, де вони разом щасливо проводять час на березі річки в українських Карпатах.

За словами музикантів «Хочу ЩЕ!», цю роботу вони присвячують усім мужнім захисникам нашої Батьківщини, яки поклали голову за її свободу.

Варто також зазначити, що сама композиція «Тополя», написана на слова Тараса Шевченка, по факту не є новою та присутня в репертуарі гурту ще з 2015 року. Проте учасники команди обіцяють вже незабаром порадувати слухачів новим музичним матеріалом, який з часом сформує майбутній студійний альбом «Хочу ЩЕ!».

Хочу ЩЕ! – Тополя

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Pavlik says:

    Дуе гарна композицiя!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *